Parownica SC 3 EasyFix Go!Further
- Moc: 1900
- Bezpieczeństwo:
Blokada pistoletu parowego
- Wydajność : 75
- Full specification
Parownica, która idzie o krok dalej - czarna parownica SC 3 EasyFix Go!Further z limitowanej edycji, wykonana w 35% z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu, z ekskluzywnymi akcesoriami, zapewnia najlepsze efekty czyszczenia i wysoki poziom komfortu. Urządzenie jest gotowe do pracy już po 30 sekundach nagrzewania i usuwa z twardych powierzchni do 99,999% wirusów oraz 99,99% wszystkich popularnych bakterii domowych. Dysza podłogowa EasyFix z elastycznym przegubem i technologią lameli zapewnia maksymalną ergonomię podczas użytkowania i doskonałe wyniki czyszczenia. Dołączone ściereczki do czyszczenia posadzek Re!Fibe są wykonane w 100% z poliestru pochodzącego z recyklingu z technologią CiCLO i można je łatwo przymocować do dyszy podłogowej za pomocą wygodnego zapięcia na rzep i zdjąć bez kontaktu z zanieczyszczeniami. Kolejnym ekskluzywnym akcesorium jest elastyczna dysza ręczna, która doskonale nadaje się do czyszczenia uporczywych zanieczyszczeń na prostych, a przede wszystkim zakrzywionych powierzchniach, takich jak zlewy i wanny. Stale uzupełniany zbiornik na wodę pozwala na nieprzerwaną pracę, a wkład odkamieniający automatycznie odkamienia wodę, zwiększając żywotność urządzenia.
Krótki czas nagrzewania
Czas nagrzewania to jedynie 30 sekund, urządzenie jest szybko gotowe do pracy.
Zestaw do czyszczenia podłóg EasyFix z nowym systemem mocowania pada za pomocą rzepa.
Optymalne rezultaty czyszczenia na wszystkich rodzajach podłóg twardych dzięki wydajnej technologii lameli. Ciągły kontakt z czyszczoną powierzchnią i łatwe operowanie dzięki ruchomemu przegubowi.
Zrównoważony rozwój
Konstrukcja w 35% z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu. Korzystanie z wkładu odkamieniającego dziesięciokrotnie wydłuża żywotność urządzenia. Dzięki tkaninie Re!Fibe, która jest wykonana w 100% z poliestru pochodzącego z recyklingu z technologią CiCLO, wpływ mikroplastiku na cieki wodne jest zmniejszony.
Technical Specifications
| Brand | Karcher |
|---|---|
| Moc | 1900 |
| Bezpieczeństwo | Blokada pistoletu parowego |
| Wydajność | 75 |
| Ciśnienie | 3.5 |
| Wymiary | 360 x 236 x 253 mm |
| Waga | 3.1 |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Długość przewodu zasilającego | 4 |
| Pojemność | 1 |
| Typ | Parownica |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Żółty |
| Weight | 4600 kg |
|---|---|
| Dimensions | 285 x 495 x 255 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |