urządzenia czyszczące
Parownica SC 3 EasyFix *EU 1.513-650.0
- Moc: 1900
- Bezpieczeństwo:
- Bezpieczna blokada
- Zawór bezpieczeństwa
- Wydajność : 75
- Full specification
Status: Out of stock
560.66 zł / szt
689.61 zł gross
Parownica SC 3 EasyFix *EU 1.513-650.0
EasyFix to system mocowania pada z mikrofibry na dyszy podłogowej (na rzep). Umożliwia jego zdejmowanie i zakładanie bez potrzeby schylania się. Zmiana pada odbywa się bez kontaktu rąk z brudem. Ergonomiczna dysza podłogowa Comfort z ruchomym przegubem ułatwia czyszczenie podłogi szybko i bez wysiłku. Doskonale przylega do czyszczonej powierzchni, bez względu na kąt pracy. Dzięki wysokiej temperaturze pary umyta powierzchnia wysycha w bardzo krótkim czasie.
Technical Specifications
| Brand | Karcher |
|---|---|
| Moc | 1900 |
| Bezpieczeństwo |
|
| Wydajność | 75 |
| Ciśnienie | 3.5 |
| Wymiary | 253 x 236 x 360 mm |
| Waga | 3.1 |
| Zasilanie | Sieciowe, 1 / 220 - 240 / 50 - 60 (Ph/V/Hz) |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Długość przewodu zasilającego | 4 |
| Pojemność | 1 |
| Typ | Parownica |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Weight | 3500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 280 x 450 x 280 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |