żelazka
Parownica do ubrań Velure
- Moc: 1400
- Prasowanie w pionie: Tak
- Strumień pary: 20
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 9 in stock
43.14 zł / szt
53.06 zł gross
Parownica do ubrań Esperanza VELURE to wygodne i łatwe w użyciu urządzenie do prasowania i odświeżania ubrań, zasłon czy obić tapicerskich i koców. Szybko się nagrzewa i w zaledwie 30 sekund jest gotowa do pracy w pionie i poziomie. Parownica generuje parę pod wysokim ciśnieniem co pozwala na szybkie rozprasowanie zagnieceń bez konieczności rozkładania deski do prasowania. Zestaw również zawiera klips do zaprasowywania kantów czy plis. Jest odpowiednia do wszystkich rodzajów materiałów.
- Duża moc pary
- Odświeża tekstylia
- Usuwa brzydkie zapachy
- Szybka i wygodna w obsłudze
- Pracuje w pionie i poziomie
- 220-240 V ~ 50-60 HZ
| Weight | 997 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 x 155 x 310 cm |
Technical Specifications
| Brand | Esperanza |
|---|---|
| Moc | 1400 |
| Prasowanie w pionie | Tak |
| Strumień pary | 20 |
| Uderzenie pary | 0 |
| Pojemność zbiornika na wodę | 220 |
| Funkcje | Prasowanie z użyciem pary |
| Stopa | Anodowana |
| Wymiary | 29 x 10 x 14 cm |
| Waga | 800 |
| Długość przewodu | 160 |
| Typ | Parownica |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Zielony |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |