Panel zaślepiający do szaf RACK 19" | 2U
- Wysokość: 2U
- Akcesoria do szaf: Zaślepka
- Wymiary:
(G/D x Sz x W): 90 x 483 x 11 mm
- Full specification
Wspiera optymalną cyrkulację powietrza
Zastosowanie panelu zaślepiającego nie tylko eliminuje puste przestrzenie między urządzeniami zamontowanymi w szafie, nadając szafie profesjonalny wygląd, ale również wspiera optymalną cyrkulację powietrza. Dzięki temu urządzenia wewnątrz szafy utrzymują odpowiednią temperaturę, co może przyczynić się do zwiększenia wydajności i trwałości sprzętu.
Bezpieczne Kablowanie, Perfekcyjne Chłodzenie
Solidna konstrukcja panelu gwarantuje trwałość i niezawodność. Dodatkowo, łatwość montażu sprawia, że korzystanie z tego akcesorium jest proste i efektywne. Panel zaślepiający to nie tylko element estetyczny, ale również funkcjonalny, wprowadzający porządek do szafy RACK i przyczyniający się do optymalnego środowiska pracy dla zamontowanych urządzeń.
Technical Specifications
| Brand | Qoltec |
|---|---|
| Wysokość | 2U |
| Akcesoria do szaf | Zaślepka |
| Wymiary | (G/D x Sz x W): 90 x 483 x 11 mm |
| Waga | 470 |
| Materiał | Blacha |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 464 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 x 485 x 90 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |