panele/pulpity
Panel Stream Deck + XLR
- Złącza: 1 x USB (Type C)
- Kontrolery: 8 x Przycisk
- Wymiary:
140 x 138 x 110 mm
- Full specification
Status: Out of stock
1 125.82 zł / szt
1 384.76 zł gross
Panel Stream Deck + XLR
- Dedykowana aplikacja
- Dotykowy panel o wymiarach 108 x 14 cm
- Personalizacja klawiszy
| Weight | 1037 kg |
|---|---|
| Dimensions | 140 x 170 x 170 cm |
Technical Specifications
| Brand | ELGATO |
|---|---|
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Kontrolery | 8 x Przycisk |
| Wymiary | 140 x 138 x 110 mm |
| Waga | 465 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |