Panel solarny do kamer BW300/BW500
- Pasuje do:
- Xiaomi Outdoor Camera BW300
- Xiaomi Outdoor Camera BW500
- Obsługa systemów mobilnych: iOS
- Wymiary:
218 × 178 × 16 mm
- Full specification
Panel Solarny do kamer Xiaomi BW300/BW500
Panel solarny o mocy 5 W i odporności IP66 zapewnia wsparcie zasilania kamer BW300 i BW500, nawet w trudnych warunkach pogodowych. Wodoodporne złącze typu C i przewód o długości 3 m ułatwiają instalację i zapewniają bezpieczne ładowanie.
Wydajna konwersja energii zapewnia długi czas pracy baterii
Panel solarny kamery wykorzystuje wysokowydajny krzem monokrystaliczny do szybkiej i wydajnej konwersji energii słonecznej na energię elektryczną, zapewniając niezawodne i stałe zasilanie umożliwiające dłuższe nagrywanie.
Wodoodporne złącze typu C
Ulepszone wodoodporne złącze ładowania typu C skutecznie zapobiega przedostawaniu się cieczy podczas ładowania niwelując ryzyko awarii.
Przewód o długości 3 m
Przewód o długości 3 metrów jest wyjątkowo długi, co ułatwia znalezienie idealnego miejsca montażu.
Odporność na pył i wodę IP66
Solidna konstrukcja panelu słonecznego IP66 odporna na pył i wodę jest niewrażliwa na wiatr, deszcz lub pył, zapewniając niezawodne działanie i wydajność
| Weight | 640 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 x 230 x 185 cm |
Technical Specifications
| Brand | XIAOMI |
|---|---|
| Pasuje do |
|
| Obsługa systemów mobilnych | iOS |
| Wymiary | 218 × 178 × 16 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Długość przewodu | 0.1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |