do serwerów
Pamięć RAM-8GDR4K0-SO-3200
- Obsługa ECC: Nie
- Całkowita pojemność pamięci: 8
- Częstotliwość szyny pamięci: 3200 MHz
- Full specification
Status: Out of stock
615.09 zł / szt
756.56 zł gross
Pamięć 8GB DDR4 RAM, 3200 MHz, SO-DIMM do serwerów QNAP
| Weight | 35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 x 120 x 160 cm |
Technical Specifications
| Brand | QNAP |
|---|---|
| Obsługa ECC | Nie |
| Całkowita pojemność pamięci | 8 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Liczba pamięci w zestawie | 1 |
| Radiator | Nie |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |