do notebooków
Pamięć notebookowa 8GB /3200 KCP432SS8/8
- Obsługa ECC: Nie
- Całkowita pojemność pamięci: 8
- Częstotliwość szyny pamięci: 3200 MHz
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
358.29 zł / szt
440.70 zł gross
Technical Specifications
| Brand | Kingston |
|---|---|
| Obsługa ECC | Nie |
| Całkowita pojemność pamięci | 8 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR4 |
| Liczba pamięci w zestawie | 1 |
| CAS Latency | CL22 |
| Radiator | Tak |
| Oznaczenia |
| Weight | 100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 x 40 x 80 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |