do PC
Pamięć DDR5 32GB 5600 BULK
- Obsługa ECC: Tak
- Całkowita pojemność pamięci: 32
- Wymiary:
133 x 31 x 4 mm
- Full specification
Status: Out of stock
1 051.25 zł / szt
1 293.04 zł gross
TOWAR W OPAKOWANIU ZASTĘPCZYM LUB BEZ OPAKOWANIA!
Technical Specifications
| Brand | PNY |
|---|---|
| Obsługa ECC | Tak |
| Całkowita pojemność pamięci | 32 |
| Wymiary | 133 x 31 x 4 mm |
| Wersja | Bulk |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Liczba pamięci w zestawie | 1 |
| CAS Latency | CL46 |
| Radiator | Nie |
| Oznaczenia |
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 30 x 130 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |