organizacja kabli
Opaska spiralna do kabli 2,5m / 25mm
- Rodzaj: Organizery
- Wymiary:
2500 x 25 mm
- Akcesoria w zestawie:
Narzędzie do instalacji
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 10 in stock
18.68 zł / szt
22.98 zł gross
Opaska spiralna do kabli 2,5m / 25mm
| Weight | 300 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 x 270 x 330 cm |
Technical Specifications
| Brand | LogiLink |
|---|---|
| Rodzaj | Organizery |
| Wymiary | 2500 x 25 mm |
| Akcesoria w zestawie | Narzędzie do instalacji |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |