Odtwarzacz S-Box SBB-SSFV SBB-SS08FV2XEN
- Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
- Złącza: 2 x USB 2.0
- Wymiary:
206.4 x 29.9 x 165.6 mm
- Full specification
S-Box SBB-SSFV
- Płynne dostarczanie treści UHD
- Intuicyjna obsługa typu All-in-One
- W pełni zintegrowane zarządzanie
Płynna transmisja treści UHD
Urządzenie SBB-SSFV firmy Samsung zapewnia wysoką jakość treści UHD na wszystkich ekranach przy minimalnym nakładzie pracy. Dzięki potężnemu systemowi operacyjnemu Tizen urządzenie to zapewnia płynną, scentralizowaną wymianę danych między serwerem a wyświetlaczem, bez konieczności stosowania sprzętu zewnętrznego.
Intuicyjna obsługa typu "All-in-One"
Urządzenie SBB-SSF od Samsung łączy narzędzia do przetwarzania informacji i zarządzania treścią w jednej, intuicyjnej platformie, zapewniając dodatkową prostotę obsługi. Dzięki kompaktowej konstrukcji i wadze zaledwie 0,6kg - nawet z wbudowanymi modułami VXT i TEP - stanowi idealne rozwiązanie dla biznesu.
W pełni zintegrowane zarządzanie wydajnością
Rozwiązanie SBB-SSFV od Samsung zapewnia niezrównaną elastyczność dzięki scentralizowanej platformie zarządzania, oferującej szczegółowe aktualizacje wydajności. Użytkownicy mogą dokonywać regulacji wyświetlacza w dowolnym miejscu i czasie. Dzięki integracji z VXT, zyskujesz większą elastyczność i wygodę użytkowania.
Technical Specifications
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | 2 x USB 2.0 |
| Wymiary | 206.4 x 29.9 x 165.6 mm |
| Waga | 0.6 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 1500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 x 375 x 240 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |