Odkurzacz workowy linia 600 EB61C4DB
- Moc: 850
- Poziom hałasu: 73
- Zasięg: 12
- Full specification
Odkurzacz workowy linia 600 EB61C4DB
Doskonała skuteczność odkurzania
Odkurzacz workowy Clean 600 o dużej mocy i specjalnej konstrukcji ssawki Dust Magnet Silent zapewnia wysoką siłę ssania i zbieranie nawet 100% kurzu w szczelinach*. *Na podstawie wewnętrznego testu, zgodnie z normą IEC 60312-1.
Doskonała skuteczność zbierania kurzu
Duża moc odkurzacza oraz specjalna konstrukcja szczotki Dust Magnet Silent zapewniają zasysanie do 100%* kurzu ze szczelin.
*Test wewnętrzny zrealizowany zgodnie z normą IEC 60312-1
Wygodna obsługa stopą
Funkcja pełnej obsługi stopą pozwala regulować ustawienia mocy oraz obsługiwać zwijacz przewodu lub przycisk włączania/wyłączania odkurzacza bez użycia rąk.
Higienicznie czystszy dom
System filtracji HEPA może odfiltrować do 99,99%* cząstek o wielkości zaledwie 0,3 mikrona, czyli drobnego kurzu, roztoczy i alergenów, dzięki czemu dostarcza czystsze powietrze.
*Na podstawie wewnętrznych testów filtracji mikrocząstek kurzu o wielkości 0,310 mikronów zgodnie z normą EN 60312-1 z użyciem standardowych cząstek piasku/kurzu.
Przyjazny dla środowiska
Aż 50% plastiku wykorzystanego do produkcji odkurzacza pochodzi z recyklingu, a dołączona instrukcja, drukowana jest na papierze z makulatury. Odkurzacz jest przyjazny środowisku bez straty wydajności.
Płynne i łatwe odkurzanie dzięki zwrotnym kołom
Duże, zwrotne koła usprawniają manewrowanie na różnych podłogach. 12-metrowy zasięg pozwala odkurzać kilka pomieszczeń bez konieczności przepinania wtyczki.
Odkurzacze workowe
Poznaj zalety odkurzaczy workowych Electrolux. Przekonaj się, jakie są zalety używania worków S-Bag.
Worek do odkurzacza syntetyczny czy papierowy?
Wybór pomiędzy workami syntetycznymi a papierowymi do odkurzacza ma znaczący wpływ na efektywność i higienę odkurzania. Oto dlaczego worki syntetyczne Electrolux S-Bag mogą być lepszym wyborem:
- Worki syntetyczne S-Bag są znacznie mocniejsze niż ich papierowe odpowiedniki, co zminimalizuje ryzyko rozerwania podczas odkurzania i wymiany worka.
- Dzięki zaawansowanej technologii, worki syntetyczne skuteczniej filtrują powietrze, zatrzymując więcej drobnych cząstek kurzu i alergenów.
- Worki S-Bag mogą pomieścić więcej zanieczyszczeń dzięki unikalnej strukturze materiału, która pozwala na równomierniejsze rozłożenie brudu wewnątrz worka.
- Zastosowanie worków syntetycznych pomaga utrzymać wysoką wydajność odkurzacza przez dłuższy czas, zapobiegając szybkiemu spadkowi siły ssania spowodowanemu zapełnieniem worka.
Technical Specifications
| Brand | Electrolux |
|---|---|
| Moc | 850 |
| Poziom hałasu | 73 |
| Zasięg | 12 |
| Filtr | HEPA |
| Funkcje | Składana rura |
| System parkowania | Poziomy |
| Worek | S-bag |
| Moc ssania | 232 |
| Wymiary | 238,5 x 436,7 x 306,6 mm |
| Waga | 7.43 |
| Pozostałe parametry |
|
| Funkcje specjalne | Miękkie zderzaki |
| Pojemność | 3.5 |
| Długość przewodu | 9 |
| Typ | Workowy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Granatowy |
| Data Act | Link |
| Weight | 9510 kg |
|---|---|
| Dimensions | 382 x 615 x 300 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |