Odkurzacz workowy linia 600 EB61A5UG
- Moc: 750
- Poziom hałasu: 73
- System parkowania: Pionowy
- Full specification
Odkurzacz workowy linia 600 EB61A5UG 73 dB EB61A5UG
Pojęcie ekologii zdefiniowane na nowo dzięki wydajnemu i niezawodnemu czyszczeniu.
Ssawka odkurzacza workowego Animal 600 z funkcją automatycznego wykrywania podłogi ogranicza liczbę przerw i pozwala sprawniej uzyskiwać widoczne rezultaty. Odkurzacz jest dostarczany z akcesoriami idealnymi do usuwania sierści.
Testy wewnętrzne zrealizowane zgodnie z normą IEC 60312-1
Specjalna konstrukcja ssawki Dust Magnet Silent zapewnia dużą siłę zasysania drobnych cząstek, aby zbierać do 100% kurzu ze szczelin.
Sprzątanie stało się proste
Teraz dzięki możliwości obsługi stopą odkurzanie jest jeszcze prostsze. Możesz bez użycia rąk zwijać przewód, włączać i wyłączać odkurzacz oraz zmieniać ustawienie mocy.
Higienicznie czystszy dom
System filtracji HEPA może odfiltrować do 99,99% cząstek o wielkości zaledwie 0,3 mikrona, czyli drobnego kurzu, roztoczy i alergenów, dzięki czemu dostarcza czystsze powietrze.
Wydajny, przyjazny środowisku i nawet w 50% wykonany z plastiku z recyklingu
50% wykorzystanego plastiku pochodzi z recyklingu, a dokumentacja jest drukowana na papierze z makulatury. Przyjazna środowisku i czysta wydajność bez kompromisów.
Płynne i łatwe odkurzanie dzięki zwrotnym kołom
Zwrotne koła usprawniają manewrowanie na różnych podłożach. 12-metrowy zasięg pozwala na bezproblemowe przemieszczanie się między pomieszczeniami.
Technical Specifications
| Brand | Electrolux |
|---|---|
| Moc | 750 |
| Poziom hałasu | 73 |
| System parkowania | Pionowy |
| Funkcje | Składana rura |
| Worek | S-bag |
| Filtr | Zmywalny |
| Wymiary | 436.7 x 238.5 mm |
| Waga | 7.49 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pojemność | 3.5 |
| Długość przewodu | 9 |
| Typ | Workowy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Szary |
| Data Act | Link |
| Weight | 9000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 330 x 400 x 600 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |