Status: Out of stock
412.71 zł / szt
507.63 zł gross
Odkurzacz workowy BGBS2BU1T
Odkurzacz workowy Serii 2 z technologią silników Bosch o 10 letniej gwarancji . Przyjazny dla środowiska - wykonany w 49% z plastiku pochodzącego z recyklingu, z opakowaniem w 100% nadającym się do recyklingu. Kompaktowa i lekka konstrukcja - tylko 3 kg (bez akcesoriów) . Worki wymienne typ G ALL: BBZ41FGALL
- Regulacja mocy EasyControl
- Dwa duże koła, jedno kółko skrętne
- Mikrofiltr
Technical Specifications
| Brand | Bosch |
|---|---|
| Moc | 800 |
| Poziom hałasu | 80 |
| Zasięg | 8 |
| Filtr | HEPA |
| System parkowania | Pionowy |
| Worek | Paper-bag |
| Funkcje | Wskaźnik zapełnienia worka |
| Wymiary | 237 x 290 x 367 mm |
| Waga | 4.2 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pojemność | 3.5 |
| Długość przewodu | 5 |
| Typ | Workowy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Granatowy |
| Weight | 5900 kg |
|---|---|
| Dimensions | 490 x 300 x 320 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |