Odkurzacz cyklonowy MOD-25
Odkurzacz cyklonowy MOD-25 o mocy 750 W to niezbędne wyposażenie każdego domu. Jest cichy, kompaktowy i pozbawiony konieczności stosowania worków.
Wysoki system filtracji idealny dla alergików
Odkurzacz MOD-25 posiada specjalną komorę CYCLONE SUCTION, która wytwarza cyklony, oddzielające cząsteczki kurzu od przepływającego powietrza. Dodatkowo urządzenie posiada filtr gąbkowy, filtr stożkowy i dwa filtry HEPA 13, które zatrzymują 99,98% zanieczyszczeń. Po sprzątaniu wystarczy opróżnić zbiornik na kurz o pojemności 1,1 litra.
Odkurzacz na lata
Odkurzacz cyklonowy MOD-25 to inwestycja na lata. Urządzenie nie potrzebuje wymiennych worków i dodatkowych akcesoriów. Dzięki miękkim kółkom odkurzacz przesuwa się po podłodze bezszelestnie i nie rysuje podłóg. System parkowania w pionie i poziomie stanowi wygodne przechowywanie.
Wyposażenie odkurzacza
W zestawie wraz z odkurzaczem MOD-25 znajdziesz: głowicę podłogowo-dywanową, szczotkę parkietową, małą turboszczotkę, przystawkę szczelinową wysuwaną i szczotkę małą wielofunkcyjna z nasadką.
Technical Specifications
| Brand | MPM |
|---|---|
| Moc | 750 |
| Zasięg | 9 |
| Worek | Brak worka |
| System parkowania | Pionowy, Poziomy |
| Funkcje | Uchwyt, Automatyczny zwijacz przewodu |
| Filtr | HEPA 13, Stożkowy |
| Wymiary | 24 x 28 x 41 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pojemność | 1.1 |
| Długość przewodu | 6 |
| Typ | Odkurzacz bezworkowy/cyklonowy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny, miedziany |
| Weight | 6600 kg |
|---|---|
| Dimensions | 300 x 530 x 310 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |