akcesoria
Odbiornik Bluetooth BT AUDIO RECEIVER MT3588
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Zasięg: 10
- Rodzaj: Kabel/Adapter
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 2 in stock
19.88 zł / szt
24.45 zł gross
Media-Tech prezentuje bezprzewodowy i funkcjonalny odbiornik Bluetooth do słuchawek kablowych i zestawów audio. MT3588 rozwiąże wiele problemów i umili Ci czas wszędzie tam gdzie lubisz posłuchać swojej ulubionej muzyki!
- Odbiornik MT3588 jest przeznaczony do odbioru dźwięku ze smartfonów i innych urządzeń obsługujących technologię Bluetooth.
- Wystarczy podłączyć urządzenie do AUX i sparować ze smartfonem lub innym bezprzewodowym źródłem dźwięku.
- Przyciski na obudowie ułatwiają odbierania połączeń, regulacje głośności i sterowania mediami.
- Zamień swoje zwykłe słuchawki ze złączem Jack 3,5mm w zaawansowane, bezprzewodowe słuchawki Bluetooth.
- Brak gniazda AUX w Twoim najnowszym smartfonie nie stanowi już problemu!
- Odbiornik MT3588 po podłączeniu do systemu Car Audio Twojego samochodu umożliwia bezpieczne
- prowadzenie rozmów telefonicznych w czasie trwania podróży.
- Podłącz bezprzewodowy odbiornik MT3588 do swojego domowego zestawu Hi-Fi i dodaj do niego funkcję Bluetooth.
| Weight | 60 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 x 90 x 195 cm |
Technical Specifications
| Brand | Media-Tech |
|---|---|
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Zasięg | 10 |
| Rodzaj | Kabel/Adapter |
| Wymiary | 15 x 58 x 14 mm |
| Waga | 7 |
| Zasilanie | Ładowanie: ok. 30 minut przez złacze micro USB |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | 4.1 |
| Kolor | srebrny, czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |