obudowy
Obudowa - View 170 TG ARGB - Black
- Ilość złącz zas. 4-pin 12V : 0
- Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin : 0
- Ilość złącz zas. Floppy: 0
- Full specification
Status: Out of stock
217.66 zł / szt
267.72 zł gross
| Weight | 5400 kg |
|---|---|
| Dimensions | 270 x 490 x 450 cm |
Technical Specifications
| Brand | Thermaltake |
|---|---|
| Ilość złącz zas. 4-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. Floppy | 0 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 0 |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 3.0 |
| Liczba miejsc montażowych | 3 |
| Panel boczny | Tak |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 7 |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 3 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 340 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 160 |
| Podświetlenie obudowy | ARGB |
| Opcjonalne wentylatory | 1 x 120 mm (tył) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 240 mm (góra) |
| Maksymalna długość zasilacza | 180 |
| Ilość miejsc na karty rozszerzeń | 0 |
| Zainstalowane wentylatory | 2 x 120 mm ARGB (przód) |
| Kompatybilny standard zasilacza | ATX |
| Wymiary | 438 x 212 x 377,5 mm |
| Waga | 4.65 |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 0 |
| Ilość złącz zas. SATA | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. 8-pin 12V | 0 |
| Typ obudowy | Micro Tower |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 1 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Format | Micro ATX |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |