obudowy
Obudowa Versa N24 USB3.0 Window - Czarna
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.: 0
- Złącza na przednim panelu: 1 x USB 3.0
- Liczba miejsc montażowych: 6
- Full specification
Status: Out of stock
201.29 zł / szt
247.59 zł gross
Technical Specifications
| Brand | Thermaltake |
|---|---|
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 0 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB 3.0 |
| Liczba miejsc montażowych | 6 |
| Panel boczny | Tak |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Wymiary | 532 x 247 x 511 mm |
| Pozostałe parametry | Wentylatory opcjonalne: |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 3 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 1 |
| Air Duct | Nie |
| Format | Mini ITX |
| Wentylator | 12 cm |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 7600 kg |
|---|---|
| Dimensions | 330 x 590 x 610 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |