obudowy
Obudowa - TR100 Mini - Black
- Liczba miejsc montażowych: 2
- Panel boczny: Tak
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.: 2
- Full specification
Status: Out of stock
357.16 zł / szt
439.31 zł gross
Obudowa - TR100 Mini - Black
| Weight | 5000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 240 x 440 x 360 cm |
Technical Specifications
| Brand | Thermaltake |
|---|---|
| Liczba miejsc montażowych | 2 |
| Panel boczny | Tak |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 2 |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Podświetlenie obudowy | Nie |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 0 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 360 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 68 |
| Opcjonalne wentylatory | 2 x 120/140 mm (góra) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 280 mm (góra) |
| Maksymalna długość zasilacza | 130 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C |
| Kompatybilny standard zasilacza | SFX |
| Wymiary | 294 * 179 * 391 mm |
| Typ obudowy | Mini Tower |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Format | Mini ITX |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |