obudowy
obudowa - S100 Tempered Glass
- Ilość złącz zas. 4-pin 12V : 0
- Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin : 0
- Ilość złącz zas. Floppy: 0
- Full specification
Status: Out of stock
166.21 zł / szt
204.44 zł gross
Technical Specifications
| Brand | Thermaltake |
|---|---|
| Ilość złącz zas. 4-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. Floppy | 0 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 0 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB 3.0 |
| Liczba miejsc montażowych | 6 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 4 |
| Wymiary | 441 * 220 * 411 mm |
| Waga | 6.1 |
| Pozostałe parametry | Zamontowane wentylatory Tył: 1 x 120mm
Montaż wentylatorów (opcje) Front: 3 x 120mm, 2 x 140mm Top: 2 x 120mm, 2 x 140mm, 1 x 200mm Tył: 1 x 120mm
Montaż chłodnic |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 0 |
| Ilość złącz zas. SATA | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. 8-pin 12V | 0 |
| Typ obudowy | Micro Tower |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Air Duct | Nie |
| Format | Micro ATX |
| Wentylator | 12 cm |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 7000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 510 x 280 x 470 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |