obudowy
Obudowa PC MS ELEMENT M300 Czarna
- Liczba miejsc montażowych: 5
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.: 2
- Złącza na przednim panelu: 1 x mikrofon
- Full specification
Status: Out of stock
115.90 zł / szt
142.56 zł gross
Obudowa MS ELEMENT M300, mimo swojej prostej konstrukcji, ma wszystko czego potrzebujesz, aby złożyć komputer zgodnie z osobistymi życzeniami i potrzebami. Jest wyposażona w dedykowane miejsce na kable, obsługuje chłodzenie wodne i ma wystarczająco dużo miejsca na zainstalowanie wszystkich podstawowych komponentów.
Technical Specifications
| Brand | MS |
|---|---|
| Liczba miejsc montażowych | 5 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 6 |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Podświetlenie obudowy | Nie |
| Maksymalna długość karty graficznej | 370 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 166 |
| Opcjonalne wentylatory | 3 x 120 mm (przód) |
| Wymiary | 413 x 198 x 422 mm |
| Waga | 2.9 |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 1 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Format | ATX |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 340 kg |
|---|---|
| Dimensions | 460 x 220 x 460 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |