obudowy
Obudowa P10 MicroATX Mini Tower czarna
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.: 1
- Liczba miejsc montażowych: 3
- Miejsca montażowe 5,25'' wewn.: 0
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 17 in stock
129.80 zł / szt
159.65 zł gross
Technical Specifications
| Brand | Zalman |
|---|---|
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 1 |
| Liczba miejsc montażowych | 3 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 7 |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon/słuchawki (combo) |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 1 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 384 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 173 |
| Zainstalowane wentylatory | 1 x 120 mm ARGB (tył) |
| Podświetlenie obudowy | ARGB |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 120 mm (tył) |
| Opcjonalne wentylatory | 1 x 120 mm (tył) |
| Wymiary | 422 x 216 x 418 mm |
| Waga | 6.1 |
| Typ obudowy | Mini Tower |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Format | Micro ATX |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 7300 kg |
|---|---|
| Dimensions | 500 x 300 x 490 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |