obudowy
Obudowa Meshify 3 XL Black Solid
- Liczba miejsc montażowych: 7
- Maksymalna ilość wentylatorów: 10
- Złącza na przednim panelu: 1 x mikrofon/słuchawki (combo)
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 8 in stock
548.66 zł / szt
674.85 zł gross
Meshify 3 XL
Poznaj zaawansowane chłodzenie i wyrazisty, aerodynamiczny design w przestronnym formacie. Meshify 3 XL, ewolucja naszej serii Mesh Performance, oferuje ulepszenia inżynieryjne zwiększające wydajność, trzy wydajne wentylatory Momentum i oświetlenie atmosferyczne następnej generacji w wersjach Ambience Pro RGB.
- Uzyskaj dostęp do wydajnych rozwiązań inżynieryjnych w przestronnym formacie z odpowiednią wentylacją i kanałem powietrza, który pomaga utrzymać niską temperaturę podzespołów.
- Ulepsz swoją przestrzeń dzięki aerodynamicznemu wzornictwu z eleganckim, siatkowym panelem przednim inspirowanym ścianą skalną.
- Stwórz wydajny system do gier z miejscem na karty graficzne o długości do 512 mm i płytą główną zgodną ze standardem E-ATX (330 mm).
- Stwórz odpowiednią atmosferę dzięki zaawansowanemu oświetleniu otoczenia ARGB Gen 2, obejmującemu m.in. animowany efekt uruchamiania komputera.
- Możesz łatwo dostosować oświetlenie i wentylatory za pomocą bezpłatnego narzędzia konfiguracyjnego, do którego można uzyskać dostęp za pośrednictwem dołączonego narzędzia Adjust Pro Hub.
- Zawiera trzy wydajne wentylatory Momentum 14 z łopatkami LCP i prawdziwymi łożyskami FDB, które zapewniają lepsze chłodzenie i cichszą pracę.
- Zbuduj system z zaawansowanym chłodzeniem, z miejscem na górny radiator o szerokości do 420 mm oraz przedni i boczny radiator o szerokości do 360 mm.
- Uzyskaj schludny i uporządkowany wygląd dzięki przejrzystemu układowi wnętrza, osłonie kabli i nowym wyrównywaczom kabli, ułatwiającym ich prowadzenie.
Technical Specifications
| Brand | Fractal Design |
|---|---|
| Liczba miejsc montażowych | 7 |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 10 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon/słuchawki (combo) |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 5 |
| Podświetlenie obudowy | Nie |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 3 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 512 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 182 |
| Zainstalowane wentylatory | 3 x 140 mm (przód) |
| Maksymalna długość zasilacza | 230 |
| Opcjonalne wentylatory | 2 x 180 mm (przód) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 140 mm (tył) |
| Kompatybilny standard zasilacza | ATX |
| Wymiary | 575 x 245 x 515 mm |
| Waga | 10.5 |
| Typ obudowy | Tower |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Format | ATX |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 12820 kg |
|---|---|
| Dimensions | 685 x 350 x 605 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |