obudowy
Obudowa Meshify 2 TG Light Tint Black
- Liczba miejsc montażowych: 8
- Złącza na przednim panelu: 1 x mikrofon
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.: 8
- Full specification
Status: Out of stock
505.32 zł / szt
621.54 zł gross
Obudowa Fractal Design Meshify 2 Light Tempered Glass Black
Nowa Meshify 2 to klasyka, która ewoluowała z naciskiem na charakterystyczny design, przestronne wnętrze i wytrzymały wygląd.
- Kultowa, kanciasta konstrukcja z siatki zapewnia filtrowany przepływ powietrza z odważną, inspirowaną ukradkiem estetyką
- Przestronne, przystosowalne wnętrze dla płyt głównych do (włącznie) 285 mm E-ATX
- Wsparcie dla radiatorów do 360 mm (przód), 420 mm (góra) i 280 mm (podstawa)
| Weight | 13000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 300 x 540 x 640 cm |
Technical Specifications
| Brand | Fractal Design |
|---|---|
| Liczba miejsc montażowych | 8 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 8 |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Wymiary | 542 x 240 x 474 mm |
| Waga | 10.5 |
| Typ obudowy | Tower |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 6 |
| Format | ATX |
| Wentylator | 12 cm |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |