obudowy
Obudowa Meshify 2 Compact Black TG Light Tint
- Liczba miejsc montażowych: 6
- Złącza na przednim panelu: 1 x mikrofon
- Panel boczny: Szkło hartowane
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 1 in stock
394.19 zł / szt
484.85 zł gross
Obudowa Fractal Design Meshify 2 Compact Light Tempered Glass (jasny odcień)
Meshify 2 Compact to wydajna obudowa o śmiałej, inspirowanej ukradkiem estetyce. Jego uderzające elementy zewnętrzne są wyposażone w bezśrubowe, hartowane szkło hartowane, w pełni zdejmowany panel górny zapewniający doskonały dostęp do wnętrza oraz przedni port USB 3.1 typu C.
- Charakterystyczny, kanciasty przód z siateczki zapewnia filtrowany przepływ powietrza i śmiałą, inspirowaną ukradkiem estetykę
- Miejsce na GPU do 360 mm z radiatorem 240 mm u góry lub do przednich radiatorów 360/280 mm z GPU poniżej 305 mm
- Wszechstronna i zajmująca mało miejsca konstrukcja ATX zapewnia wydajność i pojemność znacznie większych obudów
| Weight | 9500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 320 x 520 x 530 cm |
Technical Specifications
| Brand | Fractal Design |
|---|---|
| Liczba miejsc montażowych | 6 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 6 |
| Wymiary | 424 x 210 x 475 mm |
| Waga | 8.1 |
| Typ obudowy | Tower |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Format | Mini ITX |
| Wentylator | 14 cm |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |