obudowy
Obudowa MasterFrame 500 Mesh czarna
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.: 1
- Liczba miejsc montażowych: 1
- Miejsca montażowe 5,25'' wewn.: 0
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 4 in stock
464.55 zł / szt
571.40 zł gross
Obudowa MasterFrame 500 Mesh czarna
MasterFrame 500 Mesh to wysokiej klasy, otwarta obudowa typu mid-tower stworzona z myślą o komponentach wysokiej wydajności, zaawansowanych systemach chłodzenia i nieograniczonej personalizacji. W duchu filozofii projektowej FreeForm 2.0 obsługuje płyty główne od ATX do E-ATX i zapewnia pełny dostęp do modularnych plików projektowych. Dzięki ulepszonym panelom mesh zapewniającym lepszy przepływ powietrza daje konstruktorom, modderom i twórcom możliwość przekraczania granic w projektowaniu komputerów PC.
| Weight | 14000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 575 x 370 x 640 cm |
Technical Specifications
| Brand | Cooler Master |
|---|---|
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 1 |
| Liczba miejsc montażowych | 1 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 8 |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Podświetlenie obudowy | Nie |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 3 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 390 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 190 |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 120 mm (przód) |
| Maksymalna długość zasilacza | 235 |
| Ilość miejsc na karty rozszerzeń | 8 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x UBS 3.2 Gen 2x2 Type-C |
| Kompatybilny standard zasilacza | ATX |
| Zainstalowane wentylatory | 2 x 200 mm (przód) |
| Opcjonalne wentylatory | 1 x 120 mm (dół) |
| Wymiary | 544 x 261 x 471 mm |
| Waga | 10 |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 1 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Format | SSI-CEB |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |