obudowy
Obudowa - H550 Tempered Glass ARGB
- Liczba miejsc montażowych: 6
- Złącza na przednim panelu: 1 x mikrofon
- Miejsca montażowe 5,25'' wewn.: 0
- Full specification
Status: Out of stock
362.10 zł / szt
445.38 zł gross
Technical Specifications
| Brand | Thermaltake |
|---|---|
| Liczba miejsc montażowych | 6 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 4 |
| Wymiary | 472 * 225 * 441 mm |
| Waga | 7.65 |
| Pozostałe parametry | Zamontowane wentylatory
Montaż wentylatorów (opcje)
Montaż chłodnic |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Format | Mini ITX |
| Wentylator | 12 cm |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Aluminiowy |
| Weight | 9000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 540 x 300 x 510 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |