obudowy
Obudowa H200 Tempered Glass
- Złącza na przednim panelu: 2 x USB 3.0
- Liczba miejsc montażowych: 4
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.: 2
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 1 in stock
249.32 zł / szt
306.66 zł gross
| Weight | 8550 kg |
|---|---|
| Dimensions | 270 x 520 x 485 cm |
Technical Specifications
| Brand | Thermaltake |
|---|---|
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 3.0 |
| Liczba miejsc montażowych | 4 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Wymiary | 416 x 210 x454 mm |
| Waga | 7.6 |
| Pozostałe parametry | Maksymalna ilość wentylatorów:
|
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Format | Micro ATX |
| Wentylator | 12 cm |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |