obudowy
Obudowa - CTE E550 TG - Snow
- Złącza na przednim panelu: 1 x słuchawki
- Liczba miejsc montażowych: 8
- Miejsca montażowe 5,25'' wewn.: 0
- Full specification
Status: Out of stock
525.35 zł / szt
646.18 zł gross
Obudowa - CTE E550 TG - Snow
| Weight | 16000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 355 x 625 x 610 cm |
Technical Specifications
| Brand | Thermaltake |
|---|---|
| Złącza na przednim panelu | 1 x słuchawki |
| Liczba miejsc montażowych | 8 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 3 |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 8 |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Podświetlenie obudowy | Nie |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 0 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 415 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 166 |
| Opcjonalne wentylatory | 2 x 120 mm (góra) |
| Maksymalna długość zasilacza | 220 |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 420 mm (bok) |
| Kompatybilny standard zasilacza | ATX |
| Wymiary | 558,5 * 270 * 513 mm |
| Waga | 14.5 |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 5 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Format | Micro ATX |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |