obudowy
Obudowa ARX 500 Air EY2A010
- Liczba miejsc montażowych: 7
- Złącza na przednim panelu: 1 x mikrofon
- Miejsca montażowe 5,25'' wewn.: 0
- Full specification
Status: Out of stock
276.70 zł / szt
340.34 zł gross
Arx 500 Air
Zajawkę na obudowy mamy od zawsze i dużo już widzieliśmy - a na widok Arx 500 Air wciąż pojawia się nam na twarzach wielki banan. Nic dziwnego, bo spakowaliśmy do niego całą naszą wiedzę. Spoiler alert - wyszło jak marzenie.
To jedna z największych (nieco krótsza od serii Arx 700) obudów, jaką stworzyliśmy. Ma 486×228×429 mm - to spokojnie wystarcza między innymi na wysoki system chłodzenia (do 179 mm), 7 wentylatorów (w tym 5 Stratusów 140 PWM masz od nas na start) i większość dostępnych na rynku kart graficznych (do 350 mm). Wszystko siedzi sobie w przyjemnym przeciągu, bo drobno perforowany przedni i górny panel wpuszczają świeże powietrze i blokują kurz. Sprawdzisz to przez okno z hartowanego szkła.
Technical Specifications
| Brand | Endorfy |
|---|---|
| Liczba miejsc montażowych | 7 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 6 |
| Wymiary | 486 × 228 × 429 mm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 1 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Air Duct | Nie |
| Format | ATX |
| Wentylator | 14 cm |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 9000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 290 x 520 x 480 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |