zrób to sam
Obraz Paint it! Taniec kolorów
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
BS29767
- Obszar: Do malowania/dekorowania
- Full specification
Status: Out of stock
44.90 zł / szt
55.23 zł gross
Paint it! Malowanie po numerach. Taniec kolorów.
Nawet jeżeli nie masz talentu do malowania, na pewno z łatwością przyjdzie Ci "malowanie po numerach", czyli kolorowanie odpowiednich pól za pomocą odpowiednich farb oznaczonych na wysokiej jakości płótnie obrysem oraz numerem z kolorem farby. Twoje nowe hobby działa relaksująco, uczy cierpliwości i pomaga Ci uwierzyć w Twoje zdolności. Mieszkanie nabiera barw, możesz pochwalić się rodzinie i znajomym swoimi umiejętnościami.
Co otrzymasz w zestawie? Wszystko, co jest Ci potrzebne, żeby namalować swój pierwszy obraz:
- Płótno wykonane ze 100% bawełny naciągnięte z najwyższą starannością na drewnianej blejtramie z nadrukowanym numerowanym obrysem przyszłego obrazu.
- 3 pędzle o różnej grubości specjalnie dobrane do malowania akrylem na płótnie
- Ponumerowane farby akrylowe
- Haczyki i śrubki do zawieszenia obrazu
- Dodatkowo przygotuj tylko wygodne miejsce do pracy, kubeczek z wodą i ręczniki papierowe.
Nasze farby mają wiele zalet, w tym:
- Nasycone kolory, które nie blakną z czasem;
- Szybkie wysychanie
- Wysoka gęstość koloru
- Odporność na światło słoneczne
- Łatwość malowania
- Są przyjazne dla środowiska
- Zestawy są idealne dla młodszych jak i starszych fanów zajęć manualnych.
- Nasze zestawy wyprodukowane są w Europie!
| Weight | 885 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 x 410 x 510 cm |
Technical Specifications
| Brand | Symag |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | BS29767 |
| Obszar | Do malowania/dekorowania |
| Rodzaj | Obrazy |
| Wymiary | 40 x 50 x 1,5 cm |
| Pozostałe parametry | Poziom zaawansowania w skali do 5: 3 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 14 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |