Nożyce/Sekator FZN 4101-A
- Wymiary:
- Długość listwy do krzewów 110 mm
- Szerokość listwy do trawy 80 mm - Waga: 0.6
- Pozostałe parametry:
- Wyłącznik bezpieczeństwa
- Kontrolka naładowania akumulatora
- Czas pracy: około 30 min - Full specification
Nożyce/Sekator FZN 4101-A
Następca ulubionego modelu FZN 4001 A. Ten model również będzie idealnym pomocnikiem do pielęgnacji krawędzi trawników i kształtowania krzewów ozdobnych. Rękojeść nożyc można obracać i dla komfortowej pracy wybrać jedną z 4 pozycji roboczych. Akumulator Li-ion można wyjąć i jeżeli dokupicie Państwo drugi, nie trzeba przerywać pracy w czasie ładowania. Zestaw obejmuje 2 listwy, które łatwo można wymienić. Szersza i krótsza listwa jest przeznaczona głównie do pielęgnacji krawędzi trawników, dłuższa listwa do pielęgnacji krzewów ozdobnych. Czas pracy przy jednym naładowaniu to około 30 min, a czas ładowania wynosi 4 h. Adapter do ładowania baterii jest częścią zestawu. Zapasowa bateria dostępna jest jako akcesorium dodatkowe.
| Weight | 1152 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90 x 335 x 130 cm |
Technical Specifications
| Brand | Fieldmann |
|---|---|
| Wymiary | - Długość listwy do krzewów 110 mm |
| Waga | 0.6 |
| Pozostałe parametry | - Wyłącznik bezpieczeństwa |
| Akcesoria w zestawie | - Wyjmowany akumulator Li-Ion 3,6 V/1 300 mAh |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |