obudowy
Node 804 Black FD-CA-NODE-804-BL-W
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.: 0
- Złącza na przednim panelu: 2 x USB 3.0
- Wymiary:
344 x 307 x 389 mm
- Full specification
Status: Out of stock
334.26 zł / szt
411.14 zł gross
| Weight | 7120 kg |
|---|---|
| Dimensions | 450 x 410 x 365 cm |
Technical Specifications
| Brand | Fractal Design |
|---|---|
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 0 |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 3.0 |
| Wymiary | 344 x 307 x 389 mm |
| Typ obudowy | Cube Case |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 8 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Format | Micro ATX |
| Wentylator | 12 cm |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |