niszczarki
Niszczarka MR 2817 C4
- Maks. liczba jednorazowo niszczonych kartek (A4/80g): 17
- Rozmiar cięcia w mm: 4 x 40
- Wymiary:
603 x 280 x 410 mm
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 1 in stock
1 341.75 zł / szt
1 650.35 zł gross
Kompaktowe niszczarki biurowe wyposażone w zaawansowane rozwiązania technologiczne, pozwalające na pełną automatyzację procesu niszczenia. Prosta, minimalistyczna bryła niszczarki doskonale wkomponowuje się w nowoczesną przestrzeń biurową.
| Weight | 20000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 480 x 360 x 680 cm |
Technical Specifications
| Brand | Wallner |
|---|---|
| Maks. liczba jednorazowo niszczonych kartek (A4/80g) | 17 |
| Rozmiar cięcia w mm | 4 x 40 |
| Wymiary | 603 x 280 x 410 mm |
| Waga | 18.3 |
| Szerokość szczeliny wejściowej | 230 |
| Pojemność kosza | 30 |
| Oznaczenia | |
| Rodzaj cięcia | ścinki |
| Poziom bezpieczeństwa DIN 66399 | P - 4 |
| Możliwość niszczenia | papier |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |