niszczarki
Niszczarka MR 1005 C2
- Maks. liczba jednorazowo niszczonych kartek (A4/80g): 5
- Rozmiar cięcia w mm: 2 x 10
- Wymiary:
200 x 325 x 369 mm
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 2 in stock
425.05 zł / szt
522.81 zł gross
Kompaktowe niszczarki osobiste i biurowe wyposażone w zaawansowane rozwiązania technologiczne, pozwalające na pełną automatyzację procesu niszczenia. Prosta, minimalistyczna bryła niszczarki doskonale wkomponowuje się w nowoczesną przestrzeń biurową.
Technical Specifications
| Brand | Wallner |
|---|---|
| Maks. liczba jednorazowo niszczonych kartek (A4/80g) | 5 |
| Rozmiar cięcia w mm | 2 x 10 |
| Wymiary | 200 x 325 x 369 mm |
| Waga | 5.8 |
| Szerokość szczeliny wejściowej | 230 |
| Pojemność kosza | 12 |
| Oznaczenia | |
| Rodzaj cięcia | ścinki |
| Poziom bezpieczeństwa DIN 66399 | P - 5 |
| Możliwość niszczenia | karty kredytowe |
| Weight | 6500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 385 x 260 x 430 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |