niszczarki
Niszczarka HD-120 C2
- Maks. liczba jednorazowo niszczonych kartek (A4/80g): 8
- Rozmiar cięcia w mm: 2 x 10
- Wymiary:
518 x 268 x 291 mm
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 2 in stock
866.75 zł / szt
1 066.10 zł gross
Seria niszczarek HD to nowoczesne wzornictwo, kompaktowy rozmiar oraz wysoka wydajność. Wykonane z najwyższej jakości materiałów zapewniają bezpieczeństwo i niezawodne użytkowanie. Niszczarki HD to idealne rozwiązanie do domu oraz biura.
Technical Specifications
| Brand | Wallner |
|---|---|
| Maks. liczba jednorazowo niszczonych kartek (A4/80g) | 8 |
| Rozmiar cięcia w mm | 2 x 10 |
| Wymiary | 518 x 268 x 291 mm |
| Waga | 11.3 |
| Szerokość szczeliny wejściowej | 235 |
| Pojemność kosza | 20 |
| Oznaczenia | |
| Rodzaj cięcia | ścinki |
| Poziom bezpieczeństwa DIN 66399 | E - 4 |
| Możliwość niszczenia | zszywki |
| Weight | 14500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 450 x 400 x 600 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |