niszczarki
Niszczarka C1
- Maks. liczba jednorazowo niszczonych kartek (A4/80g): 9
- Rozmiar cięcia w mm: 2 x 10
- Wymiary:
340 x 200 x 500 mm
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 1 in stock
966.75 zł / szt
1 189.10 zł gross
Niszczarka przeznaczona do domu i małego biura. Szeroki otwór szczeliny tnącej ułatwia wkładanie materiałów do niszczenia. Cichy silnik pozwala na stosowanie urządzenia w małych pomieszczeniach.
Technical Specifications
| Brand | Kobra |
|---|---|
| Maks. liczba jednorazowo niszczonych kartek (A4/80g) | 9 |
| Rozmiar cięcia w mm | 2 x 10 |
| Wymiary | 340 x 200 x 500 mm |
| Szerokość szczeliny wejściowej | 230 |
| Pojemność kosza | 18 |
| Oznaczenia | |
| Rodzaj cięcia | ścinki |
| Poziom bezpieczeństwa DIN 66399 | E - 3 |
| Możliwość niszczenia | spinacze biurowe |
| Weight | 8500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 360 x 260 x 430 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |