myszki
Mysz V-TRACK N-708X
- Model:
V-TRACK N-708X
- Przeznaczenie: Biuro
- Rozdzielczość (min.): 600
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 7 in stock
29.89 zł / szt
36.76 zł gross
A4Tech N-708X to praktyczna i funkcjonalna mysz przewodowa
Mysz został utrzymana w stonowanej czarnej kolorystyce, dzięki czemu spodoba się szerokiej rzeszy odbiorców. Jej rozdzielczość możemy ustawiać w trzech zakresach 600/1000/1600 dpi. Ekonomiczna budowa urządzenia w pełni usatysfakcjonuje użytkowania zarówno w domu jak i podczas pracy w biurze. Posiada 6 przycisków, w tym 4 multimedialne.
Technical Specifications
| Brand | A4 Tech |
|---|---|
| Model | V-TRACK N-708X |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Rozdzielczość (min.) | 600 |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 |
| Profil | Praworęczny |
| Pozostałe parametry | Zgodność z systemami operacyjnymi: Windows 2000/Xp/2003/Vista/windows7 |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Długość przewodu | 1.6 |
| Sensor | V-Track |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 x 120 x 150 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |