Mysz Pro 7 Silent MS726
- Model:
MS726
- Profil: Uniwersalny
- Podświetlenie: Nie
- Full specification
Dell Pro 7 Silent Mouse MS726
Ciesz się całodziennym komfortem, precyzją i długim czasem pracy na baterii, które usprawnią Twoją pracę dzięki wysokiej klasy, pełnowymiarowej, cichej myszy z programowalnymi przyciskami.
Cicha praca dla lepszego skupienia
Zminimalizuj rozpraszający hałas kliknięć, aby zachować koncentrację w każdym miejscu.
Komfortowa kontrola
Pełnowymiarowa mysz z teksturowanym uchwytem zapewnia wygodną nawigację za każdym razem.
Płynniejsze przesuwanie
Ulepszony materiał ślizgaczy gwarantuje płynny ruch myszy na każdej powierzchni, zmniejszając zmęczenie i ułatwiając pracę.
Wydajna praca na baterii
Nieprzerwana produktywność dzięki wiodącej w branży żywotności baterii nawet do 36 miesięcy.
Precyzyjne śledzenie, lepsza kontrola
Regulowana prędkość kursora do 6000 DPI zapewnia większą dokładność i płynne, precyzyjne sterowanie. Elastyczna łączność w dwóch trybach (RF 2.4 GHz oraz BLE 6.0) umożliwia łatwą integrację z różnymi urządzeniami.
Hybrydowe przewijanie
Korzystaj z precyzyjnego, wyczuwalnego przewijania lub przełącz się w tryb swobodnego obrotu dla szybkiej i lekkiej nawigacji, w tym przewijania poziomego.
Personalizacja dla większej efektywności
Usprawnij swoją pracę dzięki 4 programowalnym przyciskom, które pozwalają tworzyć własne skróty.
Uproszczone zarządzanie i zaawansowane bezpieczeństwo
Odbiornik Dell Secure Link USB (WR3) oferuje szyfrowanie AES 128-bit oparte na algorytmach zatwierdzonych przez FIPS zaufanych przez instytucje rządowe i przedsiębiorstwa.
| Weight | 193 kg |
|---|---|
| Dimensions | 130 x 100 x 55 cm |
Technical Specifications
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | MS726 |
| Profil | Uniwersalny |
| Podświetlenie | Nie |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Rozdzielczość (min.) | 800 |
| Rozdzielczość (maks.) | 6000 |
| Wymiary | 39.4 x 115.6 x 62.5 mm |
| Waga | 73.5 |
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba rolek | 1 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Sensor | Optyczny |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | Bluetooth |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |