myszki
Mysz OPTO 1-SCROLL USB (MUS-U-01) Black
- Model:
MUS-U-01
- Profil: Uniwersalny
- Przeznaczenie: Biuro
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
7.81 zł / szt
9.61 zł gross
Mysz OPTO 1-SCROLL USB
- 3-przyciskowa mysz optyczna z kółkiem
- Zaawansowany czujnik optyczny dla perfekcyjnej precyzji
- Nadaje się zarówno dla osób prawo- i leworęcznych
- Działa na większości powierzchni
Technical Specifications
| Brand | Gembird |
|---|---|
| Model | MUS-U-01 |
| Profil | Uniwersalny |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Rozdzielczość (maks.) | 1000 |
| Wymiary | 94 x 55 x 33 mm. |
| Waga | 54 |
| Pozostałe parametry | Wymagania systemowe: |
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba rolek | 1 |
| Długość przewodu | 1.25 |
| Sensor | Optyczny |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 x 170 x 100 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |