myszki
Mysz OP-720 USB czarna
- Model:
OP-720
- Profil: Uniwersalny
- Przeznaczenie: Biuro
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
18.65 zł / szt
22.94 zł gross
Mysz z optycznym sensorem pracującym w rozdzielczości 800 dpi.
Pracuje na większości powierzchni.
Technical Specifications
| Brand | A4 Tech |
|---|---|
| Model | OP-720 |
| Profil | Uniwersalny |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Rozdzielczość (maks.) | 1000 |
| Pozostałe parametry | - Częstotliwość próbkowania: 125-500 Hz |
| Liczba przycisków | 2 |
| Liczba rolek | 1 |
| Długość przewodu | 1.5 |
| Sensor | Optyczny |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 120 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 x 100 x 150 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |