myszki
Mysz G102 Lightsync Gaming Mouse czarna
- Model:
G102 Lightsync
- Profil: Uniwersalny
- Podświetlenie: Nie
- Full specification
Status: Out of stock
112.06 zł / szt
137.83 zł gross
| Weight | 161 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 x 105 x 155 cm |
Technical Specifications
| Brand | Logitech |
|---|---|
| Model | G102 Lightsync |
| Profil | Uniwersalny |
| Podświetlenie | Nie |
| Rozdzielczość (min.) | 200 |
| Rozdzielczość (maks.) | 8000 |
| Wymiary | 116.6 × 62.15 × 38.2 mm |
| Waga | 85 |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Długość przewodu | 2.1 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |