Mysz bezprzewodowa Niven, biała
- Model:
Niven
- Przeznaczenie: Notebook
- Podświetlenie: Nie
- Full specification
Mysz bezprzewodowa Niven, biała
Wygodna mysz bezprzewodowa do wielu urządzeń, do pracy cały dzień
Magia wielofunkcyjnej łączności bezprzewodowej
Korzystasz z wielu urządzeń? Z Niven poradzisz sobie z tym bez problemu. Przełączaj się płynnie między nawet trzema urządzeniami dzięki odbiornikowi USB-C 2.4G oraz dwóm łączom Bluetooth. Dzięki dedykowanemu przyciskowi i diodom LED zawsze będziesz wiedzieć, którym urządzeniem w tej chwili sterujesz.
Ładowalna i odpowiedzialna
Pożegnaj się z jednorazowymi bateriami. Wbudowany akumulator oraz dołączony kabel USB-C-C do ładowania zapewniają nawet 4 miesiące nieprzerwanej pracy myszy bezprzewodowej, a zrównoważony design i wykonanie w 50% z plastiku z recyklingu pozwalają pracować nie zapominając o naszej planecie.
Wygoda przez cały dzień
Ergonomiczne podparcie kciuka i ciche przyciski Niven to gwarancja produktywnej i spokojnej pracy. Nawiguj bez wysiłku dzięki dwóm bocznym przyciskom i ciesz się precyzyjnym sterowaniem kursorem z regulowaną czułością DPI w zakresie od 800 do 3200.
Technical Specifications
| Brand | Trust |
|---|---|
| Model | Niven |
| Przeznaczenie | Notebook |
| Podświetlenie | Nie |
| Rozdzielczość (min.) | 800 |
| Rozdzielczość (maks.) | 3200 |
| Profil | Leworęczny |
| Wymiary | 44 x 73 x 110 mm |
| Waga | 88 |
| Liczba przycisków | 7 |
| Liczba rolek | 1 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Sensor | Optyczny |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | USB-C |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Weight | 200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 x 120 x 145 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |