mostki/wzmacnianie sygnału
Most Sieciowy XG 6000Mbit/s UBB-XG
- Wymagania środowiskowe:
Temperatura pracy: -40 do 55°C
- Bezpieczeństwo:
WPA2 AES (Always On)
- Standardy: 802.11ac
- Full specification
Status: Out of stock
3 788.76 zł / szt
4 660.17 zł gross
Bezprzewodowy most point-to-point 60 GHz z łączem nadrzędnym 10G SFP+ zapewniającym maksymalną wydajność.
Technical Specifications
| Brand | UBIQUITI |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe | Temperatura pracy: -40 do 55°C |
| Bezpieczeństwo | WPA2 AES (Always On) |
| Standardy | 802.11ac |
| Porty we/wy | 1 x 10Gbit SFP/SFP+ |
| Pasmo | 6 GHz |
| Wymiary | 191.8 x 191.8 x 59 mm |
| Waga | 2.9 |
| Certyfikaty | FCC, IC, CE |
| Zasilanie | 48V DC +/- 10% |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Weight | 7500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 240 x 260 x 470 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |