mostki/wzmacnianie sygnału
Most sieciowy UDB-Pro 866,7 Mbit/s
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura otoczenia podczas pracy: od -40 do 60° C
- Wilgotność otoczenia podczas pracy: od 5 do 95% bez kondensacji
- Obciążenie wiatrem: 69 N przy 200 km/h
- Zysk anteny: 19
- Liczba anten : 1
- Full specification
Status: Out of stock
700.45 zł / szt
861.55 zł gross
Bezprzewodowy most 5 GHz z wyjściem PoE umożliwiający łączność na odległość ponad 5 km lub bezproblemowe łączenie się z siecią UniFi WiFi.
Technical Specifications
| Brand | UBIQUITI |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Zysk anteny | 19 |
| Liczba anten | 1 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11ac, 802.11a |
| Porty we/wy | 2 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port PoE |
| Wymiary | Średnica: 189.5 x 64.3 mm |
| Pozostałe parametry | Waga:
|
| Certyfikaty | CE, FCC, IC |
| Zasilanie |
Metoda zasilania:
Zasilanie:
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Weight | 800 kg |
|---|---|
| Dimensions | 230 x 120 x 230 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |