monitory
Monitor TX-2202A 22 cale czarny
- Częstotliwość pozioma min.: 30
- Częstotliwość pozioma max.: 84
- Częstotliwość pionowa min.: 50
- Full specification
Status: Out of stock
2 949.54 zł / szt
3 627.93 zł gross
- Rozdzielczość FHD 1920 x 1080
- 10-punktowa, projekcyjna, pojemnościowa technologia dotykowa
- Wszechstronna łączność: wejścia sygnału VGA, HDMI, DisplayPort
- Obsługa plug-and-play dla Windows 7/8/10/11, Linux 3.08, Android 3.08, Mac OS 10.11-10.14
- Zaprojektowane i opracowane do ciągłej pracy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu
| Weight | 9500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 450 x 610 x 320 cm |
Technical Specifications
| Brand | AG NEOVO |
|---|---|
| Częstotliwość pozioma min. | 30 |
| Częstotliwość pozioma max. | 84 |
| Częstotliwość pionowa min. | 50 |
| Częstotliwość pionowa max. | 76 |
| Wysokość z podstawą | 346.7 |
| Głębokość z podstawą | 214.2 |
| Waga z podstawą | 6.7 |
| WiFi | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Certyfikaty | UKCA |
| Jasność | 250 |
| Czas reakcji | 5 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 15 |
| Waga | 4.8 |
| Plamka matrycy | 0.248 |
| Wysokość | 324.3 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 528.6 |
| Głębokość | 48.5 |
| Typ matrycy | VA |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-11 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | E |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 21.5" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |