Monitor ThinkCentre 27i Flex Tiny in One LCD - 27.0 12BKMAT1EU
- Model:
ThinkCentre TIO Flex 27i
- Wysokość z podstawą: 551.33
- Głębokość z podstawą: 223.1
- Full specification
Elastyczna kompatybilność nowego ThinkCentre TIO Flex sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla istniejącej infrastruktury, jednocześnie obsługując przyszłe aktualizacje i rozszerzenia. Zaprojektowany z myślą o wydajnym przechowywaniu komputera Tiny 1L, ten najnowszy Tiny-in-One jest standardowo wyposażony w jeden z czterech różnych monitorów ThinkVision od 22 do 27 cali, przełamując schemat branżowy TIO.
Teraz dzięki eleganckiemu wzornictwu, które prezentuje czystą estetykę zarówno z perspektywy użytkownika, jak i klienta, w tym wydajnemu systemowi zarządzania przewodami i dock telefonu komórkowego, ThinkCentre TIO Flex udoskonala nowoczesną przestrzeń roboczą. Jednoetapowa instalacja z dowolną obecną generacją Tiny i tymi, które dopiero nadejdą sprawia, że wszystko jest proste, podobnie jak pojedynczy przycisk do jednoczesnego zasilania Tiny i monitora.
Najważniejsze funkcje:
- Elastyczna modułowość : To ekonomiczne rozwiązanie jest kompatybilne z przeszłymi, obecnymi i przyszłymi komputerami Tiny PC i jest wyposażone w jeden z czterech niesamowitych monitorów Lenovo ThinkVision z serii T
- Doskonałe wrażenia użytkownika : Przyjazny dla oczu wyświetlacz z naturalnym światłem o niskim poziomie niebieskiego światła;
- Prostota i czystość : Jednoetapowa instalacja z Tiny z połączeniem kablowym dwa w jednym, plątanina kabli to już przeszłość.
Technical Specifications
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | ThinkCentre TIO Flex 27i |
| Wysokość z podstawą | 551.33 |
| Głębokość z podstawą | 223.1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| WiFi | Nie |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Obszar widzialny w pionie | 336.31 |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.7 |
| Certyfikaty | TUV |
| Jasność | 300 |
| Czas reakcji | 4 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 65 |
| Waga | 7.9 |
| Plamka matrycy | 0.3114 |
| Szerokość | 611.9 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Kolor | czarny |
| Weight | 10200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 720 x 160 x 530 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |