monitory
Monitor PRO MP243W E14 23.8 cala LED/FHD/FLAT/144Hz/biały
- Model:
PRO MP243W E14
- Częstotliwość pozioma min.: 54
- Częstotliwość pozioma max.: 169.78
- Full specification
Status: Out of stock
323.62 zł / szt
398.05 zł gross
PRO MP243W E14
- Panel typu PerfectEdge monitor charakteryzuje się wąską ramką, otaczająca ekran z czterech stron, która pozwala użytkownikom w pełni zanurzyć się w obrazie tworzonym przez wielomonitorowe konfiguracje.
- Ciesz się wysokiej jakości rozrywką dzięki 144-hercowej częstotliwości odświeżania.
- Wyświetlacz z certyfikatem TÜV, chroni wzrok i dba o zdrowie oczu.
- Technologia MSI EyesErgo z systemem Anti-flicker zapobiega nadwyrężeniu oraz zmęczeniu oczu i pomaga chronić Twój wzrok.
- Funkcja MSI Eye-Q Check pomaga w samodzielnej kontroli wzroku i przypomina o konieczności odpoczynku podczas długotrwałego korzystania z monitora.
- Konstrukcja umożliwiająca zainstalowanie monitora na uchwycie montażowym VESA, co pozwala uzyskać uporządkowaną konfigurację, większy komfort użytkowania i lepszą organizację miejsca pracy.
- Technologia MSI Power Link pozwala na jednoczesne włączenie monitora i komputera stacjonarnego MSI za pomocą jednego naciśnięcia przycisku zasilania znajdującego się na obudowie wyświetlacza.
- Ciesz się wszechstronną współpracą z różnymi urządzeniami, korzystając z wielu wejściowych źródeł sygnału wideo, takich jak porty HDMI i DisplayPort.
- Zgodność ze standardem montażowym VESA i slot na akcesoria.
- Dwa wbudowane głośniki.
Technical Specifications
| Brand | MSI |
|---|---|
| Model | PRO MP243W E14 |
| Częstotliwość pozioma min. | 54 |
| Częstotliwość pozioma max. | 169.78 |
| Częstotliwość pionowa min. | 48 |
| Częstotliwość pionowa max. | 144 |
| Wysokość z podstawą | 408.72 |
| Głębokość z podstawą | 188.2 |
| Częstotliwość odświeżania | 144 |
| WiFi | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Swivel | Nie |
| Tilt | Tak |
| Obszar widzialny w pionie | 296.46 |
| Obszar widzialny w poziomie | 527.04 |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Certyfikaty | CB |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Czas reakcji MPRT | 1 |
| Jasność | 300 |
| Czas reakcji | 4 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 18 |
| Waga | 3.1 |
| Plamka matrycy | 0.2745 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 316.37 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 540.13 |
| Głębokość | 45.89 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Mikrofon | Nie |
| Klasa energetyczna | E |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Kolor | Biały |
| Weight | 5000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 600 x 120 x 405 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |