monitory
Monitor 32 cale LS32FG816SUXEN
- Model:
LS32FG816SUXEN
- Wysokość z podstawą: 584.6
- Głębokość z podstawą: 263.5
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
3 088.00 zł / szt
3 798.24 zł gross
| Weight | 11500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 530 x 815 x 200 cm |
Technical Specifications
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | LS32FG816SUXEN |
| Wysokość z podstawą | 584.6 |
| Głębokość z podstawą | 263.5 |
| Waga z podstawą | 8.4 |
| Częstotliwość odświeżania | 240 |
| WiFi | Nie |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Kontrast statyczny | 1 000 000:1 |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Tilt | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 120 |
| Obszar widzialny w pionie | 394.73 |
| Obszar widzialny w poziomie | 699.48 |
| Swivel | Tak |
| Jasność | 260 |
| Czas reakcji | 0.03 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 38.4 |
| Waga | 5.3 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 414.7 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 719.7 |
| Głębokość | 49.2 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | OLED |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Mikrofon | Nie |
| Klasa energetyczna | G |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Kolor | srebrny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |