Monitor 32 cale 32UR550K-B
- Model:
32UR550K-B
- Wysokość z podstawą: 597.1
- Głębokość z podstawą: 239.3
- Full specification
Dopracowany od A do Z
Ciesz się niesamowitą klarownością obrazu i żywymi kolorami dzięki monitorowi LG UHD 4K HDR. Dzięki dużemu wyświetlaczowi o przekątnej 31,5 cala możesz efektywnie pracować i zanurzyć się w świecie streamingu.
Immersyjny gaming
Model 32UR550 zapewnia nie tylko emocje dzięki dobremu obrazowi i dźwiękowi stereo (z technologią Waves MaxxAudio), ale także oferuje technologie AMD FreeSync, dynamicznej synchronizacji akcji i stabilizacji czerni, zapewniające realistyczne wrażenia podczas grania.
Płynny i szybki ruch
Dzięki technologii AMD FreeSync gracze mogą cieszyć się płynnymi, wyraźnymi ruchami w grach o wysokiej rozdzielczości i szybkim tempie. Technologia ta praktycznie eliminuje zjawisko rozrywania obrazu i zacinania się, zapewniając wciągające wrażenia z gry.
Reaguj szybko
Dzięki funkcji dynamicznej synchronizacji akcji, która zmniejsza opóźnienia wejściowe, gracze mogą reagować na kluczowe momenty w czasie rzeczywistym i szybko na nie odpowiadać.
Przewaga w ciemności
Stabilizator czerni pomaga graczom wykrywać snajperów czających się w najciemniejszych zakamarkach i szybko poruszać się między eksplozjami.
Wizualny przepych
Odkryj treści HDR z różnych serwisów streamingowych i ciesz się żywym obrazem oraz szeroką gamą kolorów na monitorze LG UHD 4K. Dzięki technologii HDR obsługującej przestrzeń kolorów DCI-P3 możesz zanurzyć się w oszałamiających obrazach.
Usprawniona kontrola
Łatwo kontroluj ustawienia wyświetlania za pomocą kilku kliknięć, korzystając z oprogramowania OnScreen Control. Możesz również łatwo podzielić cały obszar wyświetlania za pomocą funkcji Screen Split.
Łatwo i wygodnie
Osiągnij odpowiednie warunki pracy dzięki ergonomicznej podstawce: łatwo dostosuj wysokość, nachylenie i pivot, aby uzyskać idealne doznania wizualne.
| Weight | 10000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 820 x 220 x 500 cm |
Technical Specifications
| Brand | LG Electronics |
|---|---|
| Model | 32UR550K-B |
| Wysokość z podstawą | 597.1 |
| Głębokość z podstawą | 239.3 |
| Waga z podstawą | 7 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| WiFi | Nie |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Swivel | Nie |
| Tilt | Tak |
| Jasność | 250 |
| Czas reakcji | 4 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 32 |
| Waga | 5.2 |
| Plamka matrycy | 0.06053 |
| Akcesoria w zestawie | Kabel HDMI |
| Wysokość | 420.1 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 714.3 |
| Głębokość | 45.7 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | VA |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Mikrofon | Nie |
| Klasa energetyczna | F |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 31.5'' |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |